Національна збірна Словенії з баскетболу вийшла у півфінал чемпіонату Європи

Словенія пробилася у четвірку кращих команд, обігравши Латвію на турнірі EuroBasket у Ліллі з рахунком 103: 97. У півфіналі національна збірна під керівництвом Ігоря Кокошкова битиметься з іспанцями – діючими володарями титулу.

Словенія та Іспанія – єдині збірні, які не програли жодного матчу у нинішній першості.

Перші десять хвилин гри з латвійцями завершилися 34:23 на користь Словенії. Але у другій чверті зустрічі команди помінялися місцями.

На вирішальному відрізку поєдинку словенські баскетболісти зберігали самовладання. Виконуючи штрафні кидки, Лука Дончіч за останню 21 секунду реалізував всі 4 вільних удари і приніс команді 27 очок. Це – найкращий очковий результат 18-річного баскетболіста на чемпіонатах Європи.

Джерело: rtvslo.si