19-річна Янья Гарнбрет втретє поспіль виграла Кубок світу зі спортивного скелелазіння

19-річна словенка Янья Гарнбрет четвертий раз у кар’єрі і третій раз поспіль стала переможницею сезону Кубка світу зі спортивного скелелазіння (категорія «Лазіння на труднощі»). Вирішальний етап змагань відбувся у Вуянзі (КНР).

Змагання проходили на штучній стіні під відкритим небом. У зв’язку зі складними погодними умовами результати фіналів були анульовані і як підсумкові зараховані півфінальні показники. Це означало, що перемогу на даному етапі здобула Янья Гарнбрет. Основною суперницею словенки була чинна чемпіонка світу австрійка Джессіка Пілц.

У підсумковій таблиці Янья Гарнбрет випередила Джесіку Пілц, яка посіла лише третє місце, на 90 балів. Друге місце завоювала кореянка Я Ін Кім. Заключний етап Кубка світу в Сямінь (КНР), який проходить 26-27 жовтня 2018 року, таким чином, став лише формальністю. Янья Гарнбрет стала недосяжною для конкуренток і достроково здобула беззаперечну перемогу.

Варто відзначити, що в нинішньому сезоні на всіх етапах Кубка світу Янья Гарнбрет займала тільки перші і другі місця. Її блискучий успіх доповнили співвітчизниці – Міа Крампл і Тьяша Калан, які розділили підсумкове шосте місце, що на поточний момент стало їх найбільшим досягненням у кар’єрі.

Джерело: delo.si