9 грудня стартував 2-й етап Кубка світу з біатлону в Поклюці

Керівництво словенської національної збірної з біатлону підтвердило, що Яков Фак, який відновлюється після хвороби, не виступатиме в Поклюці. Його участь у наступному етапі Кубка світу в Чехії (25-28 грудня) також під питанням.

Відсутність Якова є великою втратою для Словенії, але тренерський штаб не сумує. На думку тренерів, інші учасники також добре підготовлені, а показати більш високі результати на попередньому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді їм завадило невезіння.

У неділю на етапі Кубка світу в Поклюці Словенію представляли біатлоністки. За словами головного тренера національної збірної Томаша Коса, окрім Теїі Грегорін, Ані Ержен та Уршкі Пойє на старт вийшла Андреа Малі. У цьому році вона не виступала на змаганнях, зосередившись на тренерській роботі. Малі, ветеран жіночої збірної з біатлону, після естафети 11 грудня офіційно завершила спортивну кар’єру.

Pokljuka, Klemen Bauer

Клемен Бауер влучив у всі мішені й фінішував 12-м

Клемен Бауер в Поклюці вдруге на етапі Кубка світу поцілив у всі мішені, завершивши спринтерську гонку біатлоністів на 12-му місці.

Француз Мартен Фуркад також не допустив жодного промаху при стрільбі й святкував перемогу в забігу. Другим до фінішу прийшов норвежець Йоханнес Тіннес Бьо (+13,7), третім став росіянин Антон Шипулін (+15,1).

Перші десять біатлоністів – 100% влучень в стрільбі

Погодні умови були ідеальними для стрільби, тому головним завданням було уникнути штрафних кіл. Перша десятка біатлоністів точно вразила всі мішені. Нинішній лідер (за відсутності Якова Фака) збірної Словенії Клемен Бауер став 12-м у спринті й кваліфікувався у гонку переслідування.

Інші словенські біатлоністи показали скромніші результати, зайнявши місця з 88-го по 102-е.