Aktuelni poslovi za studente

Uslužne delatnosti (m/ž)

Opis posla: rad u  baru.

Uslovi:

  1. komunikativnost,
  2. pouzdanost,
  3. ozbiljnost.

Vozačka dozvola i lično prevozno sredstvo nisu neophodni.

Plata: 6,50 evra/sat neto, 7,69 evra/sat bruto. Raspored: svakodnevno od 12:00 do 20:00. Period zaposlenja po dogovoru.

Lokacija: Ljubljana. Broj radnih mesta: 1.

Fizički poslovi (m/ž)

Opis posla: rad u skladištu.

Plata: 6,50 evra/sat neto, 7,69 evra/sat bruto. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Ruše, regija Podravje. Broj radnih mesta: 1.

 Poštar (m/ž)

Opis radnog mesta: rad na putu, dostava pošiljki.

Uslovi:

  1. vozačka dozvola B kategorije,

Nije potrebno lično prevozno sredstvo.

Plata: 5,07 evra/sat neto, 6,00 evra/sat bruto. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Posao u Dravogradu, Koruška regija. Broj radnih mesta: 1.

Promocija (m/ž)

Opis radnog mesta: promocija didaktičkih igračaka na događajima.

Uslovi:

  1. lično prevozno sredstvo.

Plata: 6 evra/sat neto, 7,10 evra/sat bruto. Radno vreme – vikendom. Period zaposlenja – do oktobra 2019. godine.

Rad u Murskoj Soboti i okolini, regija Pomurje.

Broj radnih mesta: 3.

 Nastavnik ritmičke gimnastike (m/ž)

Uslovi:

  1. iskustvo u podučavanju ritmičke gimnastike,
  2. spremnost za rad tokom cele školske godine.

Vozačka dozvola i lično prevozno sredstvo su poželjni.

Plata: 8 evra/sat neto, 9,47 evra/sat bruto. Radno vreme: druga smena. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Celje, regija Savinjska.

Broj radnih mesta: 2.

 Rad u  turizmu(m/ž)

Opis radnog mesta: pomoć u održavanju sistema za iznajmljivanje bicikala: najam bicikla; pomoć klijentima u održavanju bicikala; savetovanje sa kupcima; prodaja biciklističke opreme (kamere, gume itd.).

Uslovi:

  1. uzrast iznad 20 godina.
  2. obavezno znanje engleskog jezika,
  3. iskustvo prodaje je poželjno.

Plata: 8 evra/sat neto, 7,10 evra/sat bruto. Rad u smenama. Period zaposlenja – septembar 2019. godine.

Lokacija: Bled, regija Gorenjska.

 Predavač matematike (m/ž)

Opis radnog mesta: predavanje matematike.

Plata: 7.61 evra/sat neto, 9,01 evra/sat bruto. Bonusi. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Ajdovščina (Gorička regija). Broj radnih mesta: 1.

 Držanje časova (m/ž)

Opis posla: nastavnik klavira i klavijatura.

Plata: 12 evra/sat neto, 14,20 evra/sat bruto. Radno vreme: druga smena. Zaposlenje na duži period.

Rad u Dolenjskoj. Broj radnih mesta: 1.

Osnovni link: studentski-servis.com