Aktuelni poslovi za studente

Uslužne delatnosti (m/ž)

Opis posla: raznošenje pića u kafeu.

Uslovi:

  1. iskustvo,
  2. navršenih 18 godina.

Vozačka dozvola i lično prevozno sredstvo nisu neophodni.

Plata: 5,00 evra/sat neto, 5.92 evra/sat bruto. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Ljubljana.

Broj radnih mesta: 4.

Promocija (m/ž)

Opis radnog mesta: rad u nevladinoj organizaciji.

Uslovi:

  1. inovativnost,
  2. zalaganje.

Plata: 7,00 evra/sat neto, 8,28 evra/sat bruto. Radno vreme: druga smena. Zaposlenje na duži period.

Rad u Mariboru, regija Podravje.

Broj radnih mesta: 3.

Rad u administraciji (m/ž)

Opis radnog mesta: zaključivanje ugovora o zdravstvenom osiguranju.

Plata: 8,00 evra/sat neto, 9,47 evra/sat bruto. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Rad u Goriškoj regiji.

 Predavač matematike (m/ž)

Plata: 7,61 evra/sat neto, 9,01 evra/sat bruto. Radno vreme po dogovoru. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Ajdovščina (Goriška regija).

Broj radnih mesta: 1.

 Predavač nemačkog jezika (m/ž)

Opis radnog mesta: držanje časova nemačkog jezika.

Uslovi:

  1. dobro poznavanje nemačkog jezika,
  2. nastavno iskustvo,
  3. samostalnost,
  4. inovativnost,
  5. inovacija u radu.

Plata: 10,00 evra/sat neto, 11,83 evra/sat bruto. Radno vreme: druga smena. Zaposlenje – tri meseca.

Lokacija: Postojna, Notranjsko-Kraška.

 Čišćenje (m/ž)

Opis radnog mesta: čišćenje radnih prostora.

Uslovi:

  1. navršenih 18 godina.

Plata: 7,00 evra/sat neto, 8,28 evra/sat bruto. Radno vreme: prva smena. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Kranj (regija Gorenjska).

 Pomoć u prodaji (m/ž)

Uslovi:

  1. pažljivost,
  2. iskrenost.
  3. urednost,
  4. želja za radom.

Plata: 5,00 evra/sat neto, 5,92 evra/sat bruto. Radno vreme: prva smena. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Jesenica, regija Gorenjska.

Rad u proizvodnji (m/ž)

Plata: 4,65 evra/sat neto, 5,50 evra/sat bruto, plus obrok. Radno vreme: prva smena. Zaposlenje na duži period.

Lokacija: Slovenj-Gradec, regija Koruška.

Detaljnije: studentski-servis.com