Байдарочник Петер Каузер – срібний призер ОІ в Ріо-де-Жанейро

Позика віддякою красна. Петер Каузер дотримав слова, даного дочці, і виграв олімпійське срібло на вчорашньому слаломі в бурхливій воді, принісши другу нагороду в скарбничку національної збірної Словенії. Тим самим, він поставив жирну крапку в своїй багатій спортивній кар’єрі. До заповітного чемпіонства йому не вистачило лише 0,17 секунди.

Peter Kauzer rio-2016

Ріо-де-Жанейро – Аквапарк Deodoro став щасливим для словенського байдарочника Петера Каузера, який виступав в одиночному розряді. Дощ, холод і вітер не завадили ветерану олімпійської збірної, випробувавшому гіркоту розчарування в Пекіні (2008, 12 місце) і Лондоні (2012, 6 місце), з третьої спроби завоювати срібну медаль, яка для нього і всіх небайдужих має золотий відтінок.

«Дивно, що мені вдавалося зберегти спокій. Я задавався питанням: добре це чи ні. Мабуть, цей похмурий дощ і вітер стали добрим знаком, що передвіщав мені удачу», – сказав, вдивляючись в сіре небо, 32-річний спортсмен, колишній чемпіон світу і Європи, який вже у півфіналі показав, що в штучному комплексі він відчуває себе, як риба у воді.

У боротьбі за золото Петера Каузера всього на 0,17 секунди випередив британець Джозеф Кларк. Бронза – у чеха Іржі Прскавца, що відстав від Петера на 0,29 секунди.

Джерело: delo.si