Дарко Йоргіч став чемпіоном Середземноморських ігор з настільного тенісу

Дарко Йоргіч у четвер, 28 червня 2018 року, приніс Словенії друге золото Середземноморських ігор у змаганнях з настільного тенісу. У фіналі, який відбувся в старовинному каталонському місті Вальс, він впевнено взяв гору над іспанцем Йесусом Кантером Юнкалом (4: 0). У той же день три бронзи вибороли словенські гольфісти, дві бронзи – атлети, а загальна кількість медалей в активі словенських спортсменів досягла 25.

На легкоатлетичній арені в Таррагоні словенка Тіна Шутей з результатом 4,41 метра завоювала срібну медаль у стрибках з жердиною. На цьому ж стадіоні її співвітчизниця Маруша Мішмаш завоювала бронзу в бігу на дистанції 3 000 метрів з бар’єрами.

Словенські гольфісти Анна Белаці і Жан Лука Штірн завоювали бронзу в індивідуальному заліку. Анна Белаці, Віда Обрснел і Пія Бабій стали бронзовими призерами в командному заліку.

Нагадаємо, вісімнадцяті Середземноморські ігри пройшли з 22 червня по 1 липня 2018 року у невеликому іспанському місті Таррагона на півдні Каталонії. Це мультиспортивні регіональні змагання, в яких беруть участь збірні країн територіально розташованих навколо Середземного моря, а також країни Європи, Азії та Африки. Перші Середземноморські ігри були проведені в 1951 році в єгипетському місті Александрія, змагання пройшли з 13 видів спорту, в яких взяло участь 734 атлети з 10 країн. З того часу ігри проводяться без перерви з інтервалом раз на чотири роки.

Джерело: siol.net