«Домжале» обіграв у матчі Ліги Європи німецький «Фрайбург»

Словенський футбольний клуб забив два м’ячі у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду.

Під час першого матчу у Німеччині «Домжале» поступився супернику з рахунком 0:1. Проте під час останньої зустрічі вибив «Фрайбург» (сьомий клуб Бундесліги) з розіграшу Ліги Європи.

У першому таймі, незважаючи на динамічну гру, обидві команди тримали свої ворота під захистом. Після перерви, на 50-й хвилині матчу, підопічні Симона Рожмана вийшли вперед. У своєму штрафному Матее Широк порушив правила Цаглар Сьонцю, і бельгійський арбітр Олександр Боку вказав на «точку». Пенальті впевнено реалізував Сеньяд Ібрічич.

Через 9 хвилин словенські футболісти забили другий гол і вийшли вперед у загальному рахунку. У контратаці Іван Фірер майстерно відпасував на Ловро Біз’яка. Той з близької дистанції відправив м’яч у ворота.

«Домжале» вийшов до четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Жеребкування відбудеться сьогодні в обід в Ньоні (Франція). Словенія буде представлена двома командами: нового суперника також отримає і Maribor, який в середу обіграв ісландський Hafnarfjarðar із загальним рахунком 2:0 за сумою двох матчів.

«Домжале»: Мілич, Ветрих, Клеменчич, Фірер (Жужек, 71), Широк, Біз’як (Ожболт, 78), Ібрічич (Гнезда Черінь, 90), Блажич, Добровольц, Балковец, Усмані.

«Фрайбург»: Шволов, Інгньовскі (Хаберер, 56), Сьонцю (Кемпф, 63), Абраши, Нідерлехнер, Франц (Кляйндінст, 78), Штенцель, Петерсен, Хьофлер, Гюнтер.

Володіння м’ячем у відсотковому відношенні: 45:55; удари: 10:20; удари в площину воріт: 3:5; кутові: 3:6; порушення правил: 18:16.

Джерело: delo.si