Словенець Дамір Дугоніч – чемпіон Європи з плавання на дистанції 50 метрів брасом.

Рецепт чемпіонства від Даміра Дугоніча: суміш спокою і швидкості.

Великий успіх для кращого словенського плавця на першості Європи в міні-басейнах в Нетанії (Ізраїль): Дугоніч став чемпіоном Європи на короткій дистанції (50 метрів брасом). Плавець відстояв титул чемпіона Європи у 25-метровому басейні на дистанції 50 метрів брасом і виграв 11-у медаль на великих міжнародних змаганнях.

Чемпионат Европы по плаванию. Израиль

Каринтійський велет (на фото – другий ліворуч) завоював титул чемпіона Європи на короткій воді. На фото ліворуч від Даміра Дугоніча – британець Адам Піті (срібло), праворуч – ірландець Алекс Мерфі і росіянин Олег Костін.

Чоловіки. 50 м., брас

1. Дамір Дугоніч (Словенія) – 26,20 сек.
  2. Адам Піті (Великобританія) – 26,21 сек.
  3. Алекс Мерфі (Ірландія) та Олег Костін (Росія) – 26,35 сек.

Попередні тренери: Девід Д’юрден, Андрій Поланц

Дамір Дугоніч, офіційний коментар для Delo: «Оскільки у мене не надто гострий зір, при погляді на табло мені довелося прищулитися. Я не знав, що переміг. Коли я побачив одиничку навпроти свого прізвища, радість була невимовною». Так словенський чемпіон описав мить вчорашнього тріумфу на чемпіонаті Європи в 25-метровому басейні в Ізраїлі. Він відстояв титул найкращого плавця Старого Світу на короткій воді (50 метрів, брас).