Футболісти університету Марібор взяли верх над суперниками з університету Любляни

У середу, 30 травня 2018 року, вже в шостий раз поспіль відбувся товариський матч футбольних збірних університету Любляни і університету Марібора. Зустріч пройшла на стадіоні ŽAK у спортивному парку Ljubljana Šiška.

Підтримати команди завітали студенти, викладачі та інші любителі футболу. Серед уболівальників були і керівники обох університетів – ректор університету Любляни проф. ін. Ігор Папіч, проректор університету Марібора проф. ін. Марко Єсєншек, а також міністр освіти, науки і спорту ін. Майя Маковєц Бренчіч.

На 20-й хвилині рахунок відкрив студент факультету математики та фізики університету Любляни Марцел Кене. Єдиний м’яч у другому таймі провів Мітья Кріжан, студент факультету педагогіки університету Марібора, який встановив підсумковий рахунок основного часу матчу – 1: 1. Це означало, що підсумок зустрічі вирішиться у серії післяматчевих пенальті. Футболісти пробили по 8 пенальті. У підсумку результат матчу вирішив сейв Уроша Поланца, голкіпера Маріборської команди.

Підсумковий рахунок – 8: 7 на користь футболістів університету Марібора – став найрезультативнішим в історії матчів між командами. Загальна статистика зустрічей виглядає так: 1 нічия, 3 перемоги студентів університету Любляни і 2 перемоги студентів університету Марібора.

Джерело: um.si