Голкіпер мадридського «Атлетіко» словенець Ян Облак – переможець Ліги Європи УЄФА сезону 2017/2018

Голкіпер мадридського «Атлетіко» словенець Ян Облак став переможцем Ліги Європи УЄФА сезону 2017/2018. У середу, 16 травня 2018 року його команда у фінальному матчі другого за престижністю футбольного європейського турніру, що пройшов у Ліоні з рахунком 3: 0, розгромила французький клуб Олімпік Марсель. Дубль в активі Антуана Грізманн (21 і 49 хвилина), ще один гол під завісу матчу (на 89 хвилині) реалізував Габі.

Кубок Ліги Європи став першим міжнародним трофеєм в кар’єрі 26-річного Яна Облака. Для мадридського «Атлетіко» даний кубок став третім за останні 9 сезонів. Довгоочікувана нагорода молодим спортсменом була завойована з третьої спроби. Раніше Ян Облак двічі грав у фінальних поєдинках єврокубків, і обидва рази його команди програвали в серії післяматчевих пенальті. Так, в сезоні 2013/14 Ян Облак, виступаючи за португальський клуб «Бенфіка», програв вирішальну дуель іспанській Севільї, майбутньому триразовому переможцю Ліги Європи. У сезоні 2015/16, вже виступаючи за «Атлетіко», Ян Облак у фіналі Ліги чемпіонів поступився найтитулованішому клубу Європи – мадридському «Реалу».

Джерело: delo.si