«HDD Jesenice» – 11-разовий чемпіон Словенії з хокею

«Акроні Єсеніце» в 11-й раз виграв чемпіонат Словенії з хокею, здолавши в овертаймі Люблянський «Olimpija». З огляду на минулі перемоги, цей титул став вже 34-м в історії міста металургів, розташованого в самому серці Юлійських Альп.

Гостьова трибуна хокейного залу палацу спорту Tivoli була повністю заповнена фанами з регіону Гореньска, які розуміли величезну важливість цієї гри для їх команди. Керівництво «HDD Jesenice» поставилося з розумінням до почуттів шанувальників клубу та напередодні матчу заздалегідь запросило їх в разі успіху відвідати святкову церемонію в палаці Podmežaklo. В результаті чемпіонства своїх кумирів любителі хокею регіону Гореньска святкували всю ніч.

Стартові хвилини поєдинку підтвердили слова Ніка Зупанчича, наставника словенської національної збірної та головного тренера «HDD Jesenice», про те, що підсумкова перемога у плей-офф завжди дається дуже нелегко. Дебют зустрічі залишився за клубом з Любляни. Столичні хокеїсти грамотно та спокійно грали в захисті, а їх голкіпер Джеф Фрезі вселяв впевненість у дії своїх партнерів. Не дивно, що саме люблянцям вдалося відкрити рахунок – точний кидок на рахунку капітана «Olimpija» Алеша Мушича.

Коли рахунок збільшився до 2:0, столичні вболівальники вже передчували чергове чемпіонство своїх улюбленців. Однак, коли доля матчу зависла на волосині, своє вагоме слово сказали шанувальники «HDD Jesenice». Вони вели себе жваво та енергійно як у старі добрі часи (20-30 років тому). В підсумку спочатку гравцям у біло-червоній формі вдалося зрівняти рахунок, а потім, завдяки шайбі Чімжаря, вийти вперед.

Проте у фіналі, як відомо, боротьба йде до останньої секунди. Під завісу зустрічі Альяж Удуч зумів завершити контратаку разючим кидком, який знову встановив рівновагу на табло. В овертаймі долю золотих медалей вирішила шайба захисника Гореньска команди Міхи Логаря, який раніше виступав за Люблянський клуб. Святкувати чемпіонство гравці та вболівальники «HDD Jesenice» почали вже в Tivoli, а потім продовжили вже в рідних стінах – у Палаці спорту «Подмежакла».

Джерело: delo.si