Ілка Штухец одержала перемогу у супер гігантському слаломі в Кортіна-д’Ампеццо

Словенська гірськолижниця Ілка Штухец відмінно виступила на етапі Кубка світу у супер гігантському слаломі в Кортіна-д’Ампеццо (Італія). Штухец посіла перше місце, впевнено випередивши своїх конкуренток. Друге місце з відставанням в 0,31 с посіла італійка Софія Годжия. Замикає лідируючу трійку представниця Австрії Анна Файт (відставання від Штухец — 0,7 с).

Ілка Штухец практично не допустила помилок під час виступу, не давши суперницям ні єдиного шансу. Головна суперниця Штухец в загальному заліку швейцарка Лара Гут дуже вдало стартувала, проте потім занервувала й зійшла з дистанції. Титулована американка Ліндсі Вонн також не змогла конкурувати зі словенською гірськолижницею, поступившись їй 1,43 с. Ще одна спортсменка німкеня Вікторія Ребенсбург також продемонструвала відмінну швидкість, а після другого раунду дистанції навіть на 0,4 с випереджала Ілку Штухец. Однак на останньому відрізку дистанції вона пропустила словенку вперед, відставши від неї на 0,81 с.

Джерело: rtvslo.si