Іван Трайкович – бронзовий призер чемпіонату світу з тхеквондо

Збірна Словенії завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з тхеквондо, який проходив в Муї (Південна Корея).

Початок світової першості був невдалим для словенців. Вже після стартових поєдинків зійшли з дистанції Анна Петрушич, Дуня Лемаїч і Нуша Вуйінович. Честь збірної Словенії врятував Іван Трайкович (категорія до 87 кілограмів), який взяв «бронзу».

25-річний спортсмен здобув три перемоги поспіль, проте у півфіналі поступився 22-річному німецькому борцю Олександру Бахманну (13:15 за очками). На шляху до «бронзи» Трайкович переміг чинного чемпіона Європи вірменина Армана Еремяна, американця Крістіана Суха, а у чвертьфіналі здолав азербайджанця Раміна Азізова. Іван Трайкович у 2012 році в Манчестері став віце-чемпіоном Європи (категорія понад 87 кг), а на Літніх Олімпійських іграх в Лондоні він зайняв 11 місце (категорія понад 80 кг).

У жіночому заліку кращий результат серед словенських спортсменок показала Франка Анич. Вона стала першою представницею Словенії на цьому чемпіонаті світу, яка зуміла здобути перемогу. У категорії до 73 кг з результатом 14:7 в першому раунді вона перемогла австралійку Емілі Стелліно, однак у другому раунді з рахунком 8: 9 поступилася росіянці Карині Ждановій, яка зайняла 8-е місце.

Джерело: dnevnik.si