Європейський Кубок націй з регбі. Словенці взяли гору над австрійцями. На черзі – вирішальна гра за вихід з групи проти Люксембургу

Словенці взяли чотири очки, австрійці – два.

Національна збірна Словенії з регбі в матчі європейського Кубка націй в групі 2С в Любляні обіграла збірну Австрії з рахунком 38:23.

Словенці домінували впродовж усієї зустрічі і на перерву пішли, ведучи рахунок 20:16, взявши по два очка в кожному з таймів. У першому таймі удача посміхнулася Жіге Бурніку на 10-й хвилині і Титу Хочевар на 25-й хвилині. У другій половині зустрічі командний успіх зміцнили Грега Мільюш на 44-й хвилині і Георг Шкофіч на 57-й хвилині.

Австрійці взяли два очки: в кінці першого тайму Матіас Хеметсбергер, скоротивши розрив у рахунку до 20:14, а на 71-й хвилині успіх святкував Паул Грушка. Остаточний рахунок зустрічі (38:23) встановив Максиміліан Навас.

У нинішній таблиці групи 2С Словенія вийшла на друге місце і на цьому тижні проведе вирішальну гру з лідером – збірної Люксембургу – на її полі. Переможець групи вийде в наступний раунд турніру.