«Марібор» продовжив переможний шлях у Лізі чемпіонів

Чемпіон Словенії, обігравши на виїзді ісландський «Хафнарфьордур» (1:0; за сумою двох матчів – 2:0), вийшов у 4-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів УЄФА.

Футболісти «Марібора» повторно обіграли в Ісландії місцевого чемпіона – клуб «Хафнарфьордур». Завдяки старанням ветерана клубу Маркоса Тавареса, клуб забезпечив собі футбольну осінь у єврокубках.

Перший момент був у Блажа Врховеца, який пробив з дальньої дистанції вище воріт. Можливість вийти вперед спочатку упустив і Маркос Таварес.

У заключні хвилини другого тайму «Марібор» великими силами відійшов в оборону, граючи на утримання. Господарі мали шанс забити з небезпечного штрафного удару, коли Марко Шулер недбало зіграв в обороні, а Вальдімарссон пробив в руки словенському голкіперові Хандановичу.

На 80-й хвилині ще один гольовий момент упустив Лука Захович, який пробивав по воротах після точного навісу справа. М’яч після його удару влучив у поперечину воріт ісландців.

Крапку над «і» поставив Маркос Таварес, який на останніх хвилинах забив переможний м’яч.

Джерело: delo.si