«Марібор» відкрив європейський футбольний сезон перемогою над чемпіоном Ісландії

Чемпіон Словенії «Марібор» стартував у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів УЄФА з домашньої перемоги над ісландським «Хабнарфьордюром» (1: 0). Автором голу став бразильський форвард Маркос Таварес.

Гравці «Марібора» з перших хвилин почали атакувати ісландців, замкнувши гостей на їхній половині поля. Марван Кабха завдав першого удару у площину воріт вже на 8-й хвилині, однак воротар «Хабнарфьордура» Гуннар Нільсен був напоготові.

Витримавши стартовий натиск господарів, ісландські футболісти перехопили ініціативу і провели кілька небезпечних атак. Надалі «Хабнарфьордюр» вибудував глибоко ешелоновану оборону, зламати яку словенцям було непросто. На 29-й хвилині Валон Ахмеді наважився на удар з дальньої дистанції, проте йому не вистачило точності.

На 43-й хвилині Кабха мав можливість вивести вперед «Марібор», але після блискучого сольного проходу влучив у поперечину воріт ісландців. Під завісу тайму Ахмеді небезпечно пробив з кута штрафний, але м’яч пройшов вище воріт.

У другому таймі гравці «Марібора» продовжували атакувати і на 54-й хвилині відкрили рахунок. Олександр Райчевич справа виконав подачу у штрафну, де залишений без опіки Маркос Таварес завдав точного удару головою у нижній кут воріт Нільсена.

Забитий гол надихнув гравців «Марібора», які упустили ще кілька вірних моментів для взяття воріт. На 67-й хвилині після навісу зі штрафного відмінний шанс випав Блажу Врховцу, який пробив головою вище воріт. На 75-й і 78-й хвилинах у складі «Марібора» з’явилися Дам’ян Бохар і Лука Захович, замінивши Ахмеді і Ясміна Мешановича. Останні хвилини матчу пройшли у відчайдушних спробах ісландців відігратися.

Зустріч у відповідь відбудеться 2 серпня у Хабнарфьордюрі.

«Марібор» – «Хабнарфьордюр» (Ісландія) 1:0 (0:0)

8 166 глядачів; Таварес, 54.

Марібор: Ханданович, Палчич, Райчевич, Шулер, Вілер, Врховец (Піхлер, 89), Кабха, Ахмеді (Бохар, 75), Таварес, Байде, Мешанович (Захович, 78).

Хабнарфьордюр: Нільсен, Бодварссон, Думбія, П. Відарссон, Олафссон, Вальдімарссон (Кроуфорд, 78), Д. Відарссон, Палссон, Гуднасон, Леннон (Бьорнссон, 90), Финнбогасон.

Суддя: Андріс Трейманіс (Латвія).

Джерело: rtvslo.si