Петер Джон Стевенс – віце-чемпіон світу на дистанції 50 метрів брасом

Петер Джон Стевенс – новий віце-чемпіон світу з плавання на дистанції 50 метрів брасом. У фіналі першості світу з плавання на короткій воді у Віндзорі (Канада) словенського спортсмена зумів випередити тільки південноафриканець Камерон ван дер Бург.

21-річний плавець краньського клубу Triglav завоював срібло, встановивши національний рекорд – 25,85 секунди. Він відстав на 0,21 секунди від світового рекордсмена – південноафриканця Камерона ван дер Бура. Бронзу із результатом 25,98 секунди здобув бразилець Феліпе Ліма.

Йому судилося займати другі місця

«Цього року мені, вочевидь, судилося займати другі місця. Я вже був другим на чемпіонаті Національної асоціації студентського спорту (NCAA), а потім – на чемпіонаті Європи в Лондоні, й тепер тут – на чемпіонаті світу у Віндзорі», – так підбив підсумки сезону Петер Джон Стевенс, який став наймолодшим фіналістом першості.

Джерело: rtvslo.si