Підсумки веломарафону Franja 2017

Майже 3 000 велосипедистів взяли участь у 36-му веломарафоні Franja (156 км). А переможцем став Матей Кравос з рахунком 3 години 47 хвилин і 1 секунда.

maraton franja 2017 Matej KravosДруге місце зайняв італієць Альфонсо Д’Ерріко, третє – його співвітчизник Мануель Феделе. Вони відстали від переможця приблизно на 23 секунди. Четверте місце у Грегора Сікошека, а п’ятим став Матіц Стргар. У жіночому заліку не було рівних Лаурі Шименц, переможниці третьої гонки Goni Pony na Vršič, яка відбулася минулого тижня.

«Малий» веломарафон (97 км) у чоловічому заліку виграв словенець Матіц Плазнік, а у жіночому заліку першою фінішувала Даніела Светік. Всього в нинішньому марафоні взяли участь близько 2 700 осіб.

Коротка траса проходила за маршрутом: Любляна–Доброва–Хор’юл–Врзденець–Лучине–Горенья Вас–Шкофья-Лока–Водице–Тацен–Любляна, а довга – за маршрутом Любляна–Врхніка–Логатець–Годович–Ідрія–Церкно–Кладьє–Соводень–Шкофья-Лока–Водице–Тацен–Любляна.

Перший веломарафон Franja відбувся 22 липня 1982 року за сприянням Звоне Заношкара та з ініціативи Тоне Форнецци. Він планував провести марафон ще у 1978 році, проте через будівництво автодороги у Кладьє (регіон Церкно) реалізацію ідеї довелося відкласти.