Podjetje 2TM se je udeležilo sejma »Izobraževanje in kariera«
Predstavniki podjetja 2ТМ bodo danes in jutri prisotni na sejmu »Izobraževanje in kariera« v Moskvi. Gre za mednarodni dogodek na področju izobraževanja, na katerem potekajo tudi različni specializirani tečaji, predstavitve ter predavanja.
Stojnica podjetja 2TM se nahaja v predelu »Mednarodno izobraževanje«. Tukaj lahko maturanti in njihovi starši osebno postavijo svoja vprašanja v povezavi z izobraževanjem v Evropi. Udeleženci sejma se lahko poučijo o Sloveniji, o prednosti življenja v naši državi in o ugodnosti, ki jih Slovenija nudi študentom.
Ob 14. uri bo v sklopu interaktivnega dogodka »Izobraževanje v tujini« podjetje 2TM izvedlo prezentacijo na temo študija v Sloveniji.
Letošnji sejem »Izobraževanje in kariera« je že 47. po vrsti. Na njem se zbirajo predstavniki vodilnih univerz, srednjih šol in drugih izobraževalnih ustanov v Rusiji, predstavniki izobraževalnih ustanov iz tujine, tujih izobraževalnih agencij, centrov za dodatno izobraževanje in potencialni delodajalci.