Прімож Рогліч здобув перемогу на 17-му етапі велогонки Tour de France

Прімож Рогліч став першим словенським спортсменом, який отримав перемогу на велогонці Tour de France. Він виграв 17-й етап престижної французької багатоденки, яка пролягала між французькими містами Ла-Мюр і Серр Шевальє. 183-кілометрову дистанцію він подолав за 5 годин 7 хвилин і 41 секунду.

Рогліч весь час знаходився у групі лідерів і зробив вирішальний ривок при підйомі на перевал Galibier – найвищу точку Tour de France 2017 (2 642 метра над рівнем моря). Відрив Рогліча від групи переслідування до кінця гонки перевищив одну хвилину.

До цього, на 15-му етапі Прімож Рогліч став четвертим, повторивши кращий до цього результат словенських велосипедистів на Tour de France- 4-е місце Андрія Гауптмана у 2002 році.

Жовту майку лідера зберіг британець Крістофер Фрум, який фінішував третім з відставанням 1 хвилина і 13 секунд від Рогліча. Друге місце зайняв колумбієць Рігоберто Уран.