Сьома перемога баскетбольної команди Уніон Олімпія в Лізі ABA.

Баскетболісти Юніону Олімпії в 18-му турі Ліги ABA в словенському дербі в Ново Место взяли гору над місцевою Кркою, відсвяткувавши 7-ту перемогу в сезоні. Найбільше очок (15) у скарбничку Олімпії приніс Сава Лешіч. У переможених відзначився Мірко Мулаліч, що приніс 14 очок. Тайфун на виїзді у Подгориці поступився лідерові – Будучності.

Seventh victory of Union Olimpija basketball team

Крка почала матч набагато краще, ніж гості – Олімпія. «Дракони» в першій чверті в Палаці Леона Штукля змогли набрати всього 6 очок. Після того, як Крка спочатку повела в рахунку 7:0, «дракони» змогли скоротити розрив у рахунку – 6:10, після чого з проміжним результатом 6:0 на першу перерву з перевагою в 10 очок (16:6) пішли баскетболісти з Ново Место.

Олімпія в другій чверті перегрупувалася в обороні і повільно, але вірно скорочувала розрив у рахунку. Під проводом Сави Лешіча, який у першому періоді набрав 9 очок, «дракони» спочатку скоротили розрив (24:21), а потім Крка знову збільшила перевагу (31:24). Підсумковий результат періоду встановив Зак Райт, який скоротив відставання Олімпії в рахунку (26:31).

Третю чверть «дракони» почали набагато краще і з проміжним результатом 5:0, зрівняли загальний рахунок – 31:31. Вперше в грі підопічні Гашпера Поточніка повели в рахунку на 24-й хвилині, коли Роналдс Закіс вдало виконав вільний удар – 35:34. Олімпія утримувала перевагу до кінця третьої чверті і на останню велику перерву пішла, ведучи в рахунку – 47:46. В останній чверті Крка за 2 хвилини перехопила лідерство у рахунку (52:49), але баскетболісти Олімпії відповіли серією влучних кидків (8:0) і повели з різницею у 5 очок. Мірко Мулаліч попаданням з триочкового повернув Крку в гру, і за трохи більше півхвилини до кінця зустрічі знову зважившись виконати триочковий, цього разу, промахнувся. З іншого боку, Лешіч вдало виконав дві двоочкових і збільшив рахунок до 59:55. Лука Лапорнік в швидкій атаці за 20 секунд до кінця поєдинку промахнувся, після цього з триочкового ще промахнувся Стефан Синовець і Олімпія святкувала перемогу в Ново Место, втихомиривши місцевих галасливих болільників.

Seventh victory of Union Olimpija basketball team2

Райт набрав 10 очок і посприяв захопливості поєдинку у Палаці Леона Штукля.

Тайфун три з половиною чверті чинив запеклий опір фавориту – Будучності (Подгоріца)

Баскетболісти Тайфуну в 18-му турі Ліги ABA поступилися Будучності – 61:81 (18:14, 34:36, 49:55). Спортсмени з м. Шентюр (Šentjur) зазнали 11-ї поразки в Лізі ABA, програвши четверту зустріч поспіль. Проти лідера Ліги ABA Будучності, який здобув 9-ту перемогу поспіль і довів лік своїх виграних поєдинків до 16-ти, баскетболісти Тайфуну були близькі до сенсації до останньої п’ятихвилинки третьої чверті. Підопічні тренера Деяна Міхевца, як і в попередньому турі проти Црвени Звезди, виступили самовіддано і більшу частину двобою на рівних билися з грізним суперником. Господарі вели на 34-й хвилині зустрічі з перевагою всього в 4 очки (60:56), потім успішно провели кілька атак, тоді як баскетболісти Тайфуну невдало виконали 2-х і 3-очкові штрафні кидки і переможець визначився в наступні 3 хвилини.