Словенець Адріан Гомбоч – віце-чемпіон Європи з дзюдо

Завдяки Адріану Гомбочу, півфіналісту Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, Словенія завоювала 43-ю медаль на чемпіонатах Європи з дзюдо.

На чемпіонаті Європи з дзюдо у Варшаві Словенія завоювала першу медаль. Скарбничку медалей команди поповнив Адріан Гомбоч (категорія до 66 кг), який у фіналі програв іппоном титулованому українському дзюдоїсту грузинського походження Георгію Зантарая та завоював «срібло».

В день відкриття турніру 22-річний спортсмен, уродженець села Ракічан (передмістя Мурска-Соботи), член клубу Sankakjuj (Цельє) та вихованець тренера Мар’яна Фабіана (вчителя школи бойових мистецтв в селищі Лопата-при-Цельє), у півфінальному поєдинку іппоном переміг другого за рейтингом учасника чемпіонату – азербайджанця Ніята Шикалізаде.

Джерело: slovenskenovice.si