Словенець Анже Копітар вивів збірну Європи до фіналу Кубка світу з хокею

Збірна Європи в півфіналі Кубка світу з хокею в овертаймі здобула перемогу над збірною Швеції й вийшла до фіналу, де зустрінеться в двоматчевому протистоянні зі збірною Канади.

Торонто. Хокеїсти збірної Європи на чолі з капітаном Анже Копітаром обіграли команду Швеції (3:2) і вийшли до фіналу Кубка світу з хокею. Переможну шайбу в овертаймі закинув Томас Татар з передачі Анже Копітара. У фіналі на «європейців» чекає двохматчева дуель із Канадою.

Півфінальна гра не стала легкою прогулянкою для збірної Європи. Перший період залишився за досвідченими шведами, які пресингували суперника по всьому майданчику й обрушили на ворота «європейців» безліч небезпечних кидків. Захисту гостей на чолі з голкіпером Ярославом Халаком довелося чимало постаратися, щоб зберегти нулі на табло. Підопічних Ральфа Крюгера не зломив і швидкий гол Бекстрьома на самому початку другої третини поєдинку.

Рівновага в рахунку відновилася після відмінного розіграшу, розпочатого 29-річним словенцем Анже Копітаром. Атаку продовжив німець Крістіан Ерхофф, а гольову крапку поставив Мар’ян Габорік, партнер Копітара по клубу НХЛ «Los Angeles Kings».

Після цього в матчі йшла боротьба зі взаємними шансами на перемогу. Напруженням гра не поступалася матчам Олімпійських ігор і чемпіонатів світу.

У безкомпромісній боротьбі проходило протистояння Канади й Росії (5:3), де «кленові листки» святкували успіх завдяки шайбам Сідні Кросбі, Корі Перрі, Джона Тавареса й дублю Бреда Маршана. Успіх у півфіналі став 23-ою перемогою поспіль для національної збірної Канади!