Словенія вийшла у півфінал чемпіонату світу з гандболу

Словенські гандболісти здобули перемогу над збірною Росії на суботньому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу — 32:26. А потім на чвертьфінальному матчі словенці перемогли Катар з рахунком 32:30 та вийшли у півфінал, де зустрінуться з господарями турніру – французами.

Збірна Словенії з гандболу демонструє прекрасну, самовіддану й дуже результативну гру. Кращим гравцем чвертьфінального матчу став Юре Доленец (5 м’ячів). Вже у першому періоді Словенія зуміла закинути 18 м’ячів, 6 з яких на рахунку Гашпера Маргуча. Потужним переможним ривком став відрізок з 37 по 43 хвилину, коли словенці забили 5 м’ячів поспіль, збільшивши таким чином відрив у рахунку до дев’яти м’ячів. В кінці матчу Катар зумів відзначитися 6 разів, скоротивши відставання до мінімуму, проте здійснити подвиг як в 1/8 фіналу проти Німеччини їм не вдалося.

На 13-й хвилині словенці вигравали 10:5

Словенія вела в рахунку весь матч. Комбінації команди починав воротар Урбан Лесьяк. Швидкі переходи до контратаки підтвердили думку, що проти катарців потрібно грати на високих швидкостях. В атаці словенцям вдавалося добре комбінувати. Спочатку Матей Габер довів рахунок до 6:3, а після успішної контратаки гол забив Маргуч. Так на 13-й хвилині рахунок став вже 10:5, при цьому три голи були на рахунку Юре Доленця. Катар, в складі якого відверто слабо зіграв воротар Даніель Шарич, здавалося, був зломлений, проте зумів повернутися до гри, тричі вразивши ворота словенців. На 25 хвилині Словенія вела в рахунку «+5» (16:11), проте до перерви Катар скоротив відставання до 3 м’ячів (18:15).

Другий період підопічні Веселина Вуйовича розпочали ударно. Матевж Скок відбив два кидки поспіль., Ян Гребенц довів рахунок до 20:15, Блаж Янц збільшив розрив — 21:15, а потім голом відзначився сам воротар Скок. Остаточно суперника надломив Матей Габер, який встановив відрив у 9 м’ячів – 27:19. Проте, інтрига, здавалося б, відродилася завдяки катарській серії з шести голів поспіль. Проте часу на більше просто не залишилося.

Норвегія – Хорватія

Матч за 3-е місце відбудеться цієї суботи 28 січня о 20:45, а фінал проходитиме у неділю 29 січня о 17:30.

Джерела: rtvslo.si, rtvslo.si, rtvslo.si