Словенка завоювала Кубок Європи з кінного спорту серед юніорів

Кубок Європи з кінного спорту серед юніорів (стрибки з перешкодами, вікова категорія до 25 років) завоювала Іза Вєлє. Фінальний етап змагань пройшов 7-9 грудня в австрійському Зальцбурзі. Іза Вєлє виграла обидва кваліфікаційні раунди.

Успіх словенської спортсменки (кінний клуб Velebiro) став сенсацією, раніше престижну нагороду завойовували вихованці німецької школи верхової їзди.

У поточному сезоні Іза виступила на 19 етапах Кубка Європи, що пройшли в різних країнах континенту. Успішно впоравшись з останньої складним завданням, вона святкувала перемогу у загальному заліку (не дивлячись на підсумкове шосте місце на заключному етапі). Це – одне з найбільших досягнень словенського кінного спорту.

Джерело: rtvslo.si