Словенський велосипедист Матей Мохоріч сенсаційно переміг на найпротяжнішому етапі гонки Джиро Д’Італія

23-річний словенський велосипедист Матей Мохоріч здобув сенсаційну перемогу на найпротяжнішому 244-кілометровому десятому етапі престижної велогонки Джиро Д’Італія. З результатом 6 годин 4 хвилини і 52 секунди він випередив німця Ніко Денца і ірландця Сема Беннета на 34 секунди.

У загальному заліку змагань Матей Мохоріч займає 37-е місце. Лідером заліку залишається британець Симон Єйтс, який на даному етапі показав 17-й результат.

Перемога Мохоріча на етапі Джиро Д’Італія – ​​п’ята для словенських велосипедистів. Раніше подібного успіху досягли Ян Поланц (двічі), Лука Мезгец і Прімож Рогліч. Варто відзначити, що Матей Мохоріч – колишній чемпіон світу з шосейного велоспорту серед юніорів.

Джерело: rtvslo.si