Словенські футболісти в матчах Ліги Європи та Ліги чемпіонів УЄФА

Захисник національної збірної Словенії та «Ростова» Міха Мевля в матчі проти «Баварії» в групі D Ліги чемпіонів допоміг своїм партнерам сенсаційно перемогти з рахунком 3:2. Таким чином, російський клуб отримав перевагу в 3 очки над голландським клубом ПСВ в боротьбі за третє місце в групі, яке дає право продовжити сезон в Лізі Європи. Свій останній матч росіяни проведуть на виїзді в Ейндховені.

Mevlja šokiral Bayern

mevlja-sokiral-bayern-3

Ян Облак залишається непереможним в матчах Ліги чемпіонів, не пропустивши жодного м’яча

Мадридський «Атлетіко», за який виступає Ян Облак, переміг ПСВ на своєму полі (2:0) та після поразки «Баварії» забезпечив собі вихід до плей-офф з першого місця. Ян Облак зберіг свої ворота недоторканими в четвертий раз поспіль в матчах Ліги чемпіонів.

В групі A за третє місце ведуть боротьбу болгарський «Лудогорець» та швейцарський «Базель». Матч в Болгарії завершився внічию, а в складі чемпіонату Швейцарії на 80-й хвилині на полі з’явився Андраж Шпорар.

Кевін Кампл в складі леверкузенського Байєра здобув нічию в Москві

У вівторок відбулися перші матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА (групи E, F, G, H). У них взяли участь два словенських футболісти. Кевін Кампль провів прекрасний поєдинок у складі леверкузенського «Байєра» в матчі з московським ЦСКА. На 16-й хвилині першого тайму він віддав гольову передачу на Кевіна Фолланда, та рахунок став 1:0. Проте втримати перемогу «Байєру» не вдалося – на 76-й хвилині ЦСКА відігрався завдяки точному удару ізраїльтянина Бібраса Натхо.

Чемпіон Данії «Копенгаген» зіграв внічию з «Порту» – 0:0. Цей результат дозволяє датчанам розраховувати на продовження боротьби за путівку до плей-офф. У складі «Копенгагена» повний матч провів Беньямін Вербіч.

Джерела: siol.net, rtvslo.si