Словенські каноїсти і каякери успішно виступають на Кубку світу

Словенські каноїсти і каякери успішно виступають на етапах Кубка світу. Каякер Від Дебельяк виграв спринт у рамках заключного етапу розіграшу Кубка світу на бурхливій воді в Цельє. Друге місце з відставанням 0,42 секунди зайняв Нейц Жнідарчіч. Третє – німець Янніц Лєммєн. Ще один словенський весляр, Анже Уранкар, став четвертим (з відставанням в 0,01 секунди), Тім Новак – восьмий, Симон Овен – одинадцятий, Макс Франчешкін – чотирнадцятий. Про це повідомили у Федерації каякинга Словенії.

У загальному заліку Кубка світу перше місце серед каякера зайняв Симон Овен, друге – Анже Уранкар, третє – Від Дебельяк.

Серед каноїстів друге місце в загальному заліку Кубка світу зайняв Блаж Цзф.

Варто відзначити, що каякер Від Дебельяк – віце-чемпіон світу і чемпіон Європи з водних видів спорту в категорії «Гребля на бурхливій воді».

Джерело: rtvslo.si