Словенські лучники і стрілки – призери Середземноморських ігор

Словенські лучники і стрілки успішно виступають на Середземноморських іграх в іспанській Таррагоні. В їх активі – 4 медалі: 2 – срібні (лучники), 1 срібна та 1 бронзова (стрілки).

Срібло – в активі Гашпера Штрайхара, Дена Малавашіча Хаб’яна і Рока Біз’яка (командний залік), що поступився у фіналі французам з рахунком 5: 3. На рахунку Гашпера Штрайхара – срібна медаль в індивідуальному заліку. У фіналі словенський лучник поступився турку Метею Газозу. Бронзу серед стрільців завоювала Жива Дворшак (пневматична гвинтівка). Також варто відзначити успіх словенської каноїстки Ані Остерман, яка завоювала бронзу в спринті на тихій воді на дистанції 500 метрів. Змагання каноїстів і каякера проходили в каталонському місті Кастельдефельс.

Вісімнадцяті Середземноморські ігри стартували в п’ятницю, 22 червня 2018 року, на півдні Каталонії. Перші медалі в скарбничку Словенії в суботу завоювали стрілок Кевін Вента (срібло), каратистка Тьяша Рістіч (золото), каратистка Ліна Пушник (бронза), плавчині Тьяша Одер (800 метрів вільним стилем; бронза) і ніжаться Кланчар (100 метрів вільним стилем; бронза ).

Джерела: siol.net, siol.net