Словенський дзюдоїст – віце-чемпіон світу у категорії до 90 кг

У вирішальному поєдинку 23-річний Міхаель Жганк поступився перемогою 21-річному сербу Неманьї Майдову. Рівний двобій перейшов в овертайм після того, як словенець через боротьбу за межами рингу здобув друге покарання («шидо»).

Жганк у півфіналі взяв гору над головним фаворитом турніру – чемпіоном Європи сербом Олександром Куколем. Поєдинок двох борців тривав майже 7 хвилин. Спортсмен переміг ваза-арі, «поклавши на лопатки» фаворита рейтингів.

У чвертьфіналі Міхаель зміг здолати чинного володаря титулу чемпіона світу і бронзового призера останніх Олімпійських Ігор корейця Донгхана Гвака.

У жіночому заліку Анка Погачнік у категорії до 70 кг у другому раунді вибула з турніру. Клара Апотекарій в категорії 78 кг завершила свій виступ вже після першого поєдинку. У четвер Тіна Трстеньяк завоювала срібну медаль у категорії до 63 кг.

Джерело: rtvslo.si