Словенський велосипедист Матей Мохоріч – переможець гонок по Німеччині та країнах Бенілюксу

23-річний словенський велосипедист Матей Мохоріч з різницею в один тиждень здобув перемоги на перегонах по країнам Бенілюксу і на перегонах по Німеччині. У загальному заліку Матей Мохоріч випередив німців Нільса Політті (на 6 секунд) і Максиміліана Шахманова (на 12 секунд).

Таким чином, в поточному сезоні в активі словенських велосипедистів уже п’ять перемог. До двох перемог Матея Мохоріча потрібно додати ще три Пріможа Рогліча – по Басконії, Романдії і Словенії. Варто відзначити, що Матей Мохоріч – діючий чемпіон країни по шосейному велоспорту.

Їх успіхи не стали винятком. 19-річний Тадей Погачар в неділю, 26 серпня 2018 року, став переможцем 55-ї Гонки майбутнього (Tour de I’Avenir), що відбулася у Франції. У ній брали участь молоді велосипедисти і напівпрофесіонали. Це досягнення дозволило юному словенському велосипедисту повторити успіх таких легенд велоспорту як Грег Ле Мон, Мігель Індюрейн, Лаурен Фіньон і Наірі Куантан, які раніше вигравали Гонку майбутнього.

Джерело: rtvslo.si