Словенці Давор Янжіч і Юрі Козьек – чемпіони Європи з боулінгу в парному розряді

Словенські спортсмени Давор Янжіч і Юрі Козьек стали чемпіонами Європи з боулінгу в парному розряді. У інтригуючому фіналі вони взяли верх над французьким дуетом Граіль – Бенуа (8: 7). Першість завершилася минулої неділі, 30 вересня 2018 року, в Алассіо (Італія). Честь словенської збірної захищали Давор Янжіч, Алеш Борчнік, Деян Тонейц і Юрі Коз’єк.

Варто відзначити, що Давор Янжіч – п’ятиразовий чемпіон світу і чотириразовий чемпіон Європи. Він виступає на професійних змаганнях з 2005 року.

На даній першості він також завоював бронзу в категорії «Точність збивання кеглів», а Юрі Коз’єк – срібну медаль чемпіонату Європи в індивідуальному заліку.

У категорії «Швидкість збивання кеглів» срібну медаль завоював Алєш Борчнік. Деян Тонейц в категорії «Гра в коло» також дійшов до фіналу, де в запеклій боротьбі (26:27) з мінімальним розривом поступився італійцю Бруззоні.

Джерело: gorenjskiglas.si