Спеціальні Олімпійські Ігри: 6 нових медалей для словенців.

Плавець Дамян Герич в Лос-Анджелесі вже втретє зійшов на пєдестал пошани, вигравши ще одне золото на дистанції 200 метрів вільним стилем.

Вчорашній день змагань Спеціальної Олімпіади (для спортсменів з ментальними проблемами) в Лос-Анджелесі для словенської збірної був найуспішнішим. Словенські спортсмени відзначилися 6-ма новими медалями. Втретє на пєдестал пошани зійшов плавець Дамян Герич, який до золота на дистанції 100м. та бронзі в естафеті 4х100м. додав ще 1 медаль найвищої проби в запливі на 200 м. вільним стилем. Таким чином, він став найуспішнішим словенським спортсменом на Спеціальних Олімпійських Іграх.

Плавці вже завершували свої змагання, коли до активу словенської збірної додалася ще одна нагорода. Аніта Мочнік виграла бронзу в запливі на 200м. вільним стилем. Ще один фінальний заплив на дистанції 50м. вільним стилем очікує Жигу Коусa.

Атлети тільки приступили до змагань і вже завоювали нагороди. Біне Корен у метанні ядра був 2-м. Ваня Зеленіка в бігу на дистанції 400 м. стала 3-ю, її ще чекає забіг на 800 метрів. Вперше у фіналах братимуть участь Мартін Дерновшек у стрибках у висоту і Нежа Пердіх в бігу на 100 м.

Останній виступ на поточних змаганнях чекає велосипедиста Яна Луканіча на дистанції 10 км. На 15-кілометровій дистанції він був 7-м. На тій же дистанції в жіночих змаганнях виступить Вероніка Ферботен, яка вчора виграла бронзову медаль на дистанції 5 км.

Здивували своїми успіхами також словенські представники в чоловічому боулінгу та настільному тенісі – Божидар Лушина посів 1-е місце, а тенісист Матей Сірк став 2-м. Фінальні змагання в цих видах спорту ще чекають словенських спортсменок – Брігіту Гром і Франью Пшенічнік. Футболісти поступилися Японії (2:3), але все одно посіли 2-е місце в групі, що дає їм право на двобій з Пакистаном.

Джерело: delo.si