Ведучий словенський гонщик знову став першим на чемпіонаті країни з мотокросу

31 березня – 1 квітня 2018 року відбулися прем’єрні гонки чемпіонату країни з мотокросу. У відкритій першості (MX open) перемогу в черговий раз святкував провідний словенський спортсмен Тім Гайзер. Він виграв обидві гонки у своїй категорії. Друге місце у відкритій першості посів Клємєн Гєрчар, чинний чемпіон країни Лука Кутнар фінішував третім.

Переможцями у своїх категоріях також стали Макс Мауссер (MX 125), Філіп Врагоутек (MX 2), Яка Пеклай (МХ 65), Борут Кощак (MX ветерани у віці від 40 років) і Богомир Гайзер (ветерани у віці від 50 років). Друге місце в категорії MX 125 зайняв Гал Гауптман, третє – Гашпер Полайжер. У категорії МХ 85 кращий результат серед словенських гонщиків показав Аней Іліч, який посів третє місце.

Змагання пройшли в сел. Забок (Хорватія) і в сел. Пріліпе-прі-Брєжиці. Наступна гонка відбудеться 6 травня 2018 року в сел. Шкедень-при-Словенських Коніцах. 7-8 квітня 2018 року в Італії пройде гонка у рамках чемпіонату світу (категорія MXGP), на якій виступлять Тім Гайзер і Клємєн Гєрчар.

Відзначимо, що мотоспорт дуже популярний у Словенії – країні активного способу життя. Тут навіть існує унікальна великодня традиція благословення мотоциклів. Чимало шанувальників цього виду спорту і серед студентів словенських вузів.

«Я захоплююся автоспортом і мотоспортом, більшу частину часу проводжу за вивченням інновацій в автобудуванні, дуже люблю реставрувати старенькі машини. Як мені вдається поєднувати спорт з навчанням? Все дуже просто, людина знаходить час для всього, що йому приносить задоволення», – розповідає студент програми «Машинобудування» Вищої будівельної школи Постойни Ярослав Корчака.

Джерело: rtvslo.si