Петер Превц здобув перемогу в Інсбруці.

Петер Превц, попри  непрості погодні умови, переконливо переміг в Інсбруці і збільшив відрив від найближчих конкурентів у загальному заліку Кубку світу і новорічної серії.

winner-peter-prevc

winner-peter-prevc2

Петер Превц знову випередив Северина Фройнда і виграв третій турнір новорічної серії.

Інсбрук – Петер Превц виграв третій турнір 64-й новорічної серії Кубку світу зі стрибків з трампліну в австрійському Інсбруці.

Перший старт новорічної серії возніс Петера Превца високо на п’єдестал перемоги.

winner-peter-prevc3

Два стрибки – на 125 і 132 метра – принесли йому 269,5 очка, що на 11,1 пункту більше, ніж у найближчого переслідувача – німця Северина Фройнда (122,5 і 128 метрів, 258,4 очка). Третім став норвежець Кенет Гангс (126,5 і 124 метра, 251,5). Відрив Превца від Фройнда в загальному заліку новорічної серії складає вже 19,7 очка. Інші суперники – далеко позаду Превца.

«Це був дуже хвилюючий старт. Я нервував через поганий стрибок у кваліфікаційному раунді. Потім я розслабився, перший стрибок мені вдався, а другий – взагалі став одним з найкращих у кар’єрі», – по гарячих слідах заявив Петер Превц.

Петер Превц в Інсбруці зміцнив своє лідерство у новорічній серії і в загальному заліку Кубку світу зі стрибків з трампліну.

winner-peter-prevc4

11-я перемога в кар’єрі, 5-я – в сезоні і 47-я індивідуальна перемога словенського спортсмена в історії Кубків світу. Такий почесний підсумок Інсбруці для нашого співвітчизника. Більше перемог серед словенців тільки на рахунку Приможа Петерка – 15. Прімож Петерка – поки єдиний словенський лижник-тріумфатор престижного турніру чотирьох трамплінів.

До цієї мети вельми близький і Петер Превц, адже його основний суперник – Северин Фройнд – після трьох турнірів серії відстає на 19,7 очка.

У поточному сезоні від Петера лише один раз відвернулася удача. П’ять разів на його честь звучала Здравиця. У загальному заліку всіх змагань розіграшу Кубка світу він має значну перевагу в 185 очок над Северином Фройнд, чинним володарем великого кришталевого глобуса.

У фіналі, серед інших словенських стрибунів, 23-е місце – у Домена Превца (111 і 121,5 метра, 220,1 очка), 10-е місце в загальному заліку Кубка світу і гарантований виступ на наступному етапі.

Після першої спроби вибули Анже Ланішек – 44-е місце (108,5 метра, 93 очки) і Тілен Бартол – 49-місце (102,5 метра, 77 очок).

У Бішофсхофені в середу, 6 січня 2016 року, відбудеться заключний турнір новорічної серії, початок – о 17.00. Кваліфікаційний раунд пройде днем ​​раніше в аналогічний час.