Юніорська збірна Словенії з баскетболу – бронзовий призер чемпіонату світу

Збірна Словенії з баскетболу (3х3) посіла третє місце на чемпіонаті світу серед юніорів (U-18), обігравши Нову Зеландію у матчі за бронзу з рахунком 21:17.

У гонці бомбардирів першості Матей Сушец посів третє місце, а його партнер Само Габершек увійшов до символічної збірної турніру.

Юніорська збірна Словенії з баскетболу, за яку виступали Само Габершек, Рок Відріх, Ян Гршич і Матей Сушец, в групі C здобула перемогу над Південною Кореєю, Туреччиною і Китаєм, поступившись лише переможниці групи – збірній Угорщини.

У чвертьфіналі словенцям протистояла збірна України, яка на той момент не зазнала жодної поразки, і словенцям вдалося узяти гору тільки в овертаймі. Півфінальний поєдинок проти майбутніх чемпіонів – збірної Бельгії – словенці програли з рахунком 11:13.

Джерело: delo.si