Збірна Словенії виграла чемпіонат Європи з гандболу

Молодіжна збірна Словенії – чемпіон Європи з гандболу до 20 років. У вирішальному поєдинку на домашній арені Zlatorog в Целье в присутності 5 400 уболівальників словенці взяли гору над фаворитом першості – збірної Франції – 31:30.

У драматичному фінальному матчі молодіжної європейської першості словенці перехопили ініціативу у другому таймі і в напруженій боротьбі зуміли втримати переможний рахунок. Головним героєм поєдинку і всього чемпіонату став Грега Оцвірк, в активі якого 11 голів. Він став автором доленосного 31-го гола збірної Словенії у фінальному матчі з Францією. У вирішальні останні хвилини поєдинку з кращого боку себе показали запасний воротар Гашпер Добай, який парирував 6 найнебезпечніших кидків, і нападник Крістіан Хоржан, який забив 5 з 6 м’ячів.

Лідери молодіжної збірної Словенії – Грега Оцвірк і Домен Новак – увійшли до символічної збірної чемпіонату. Грега Оцвірк також став кращим бомбардиром першості.

Бронзові медалі завоювала збірна Німеччини, яка обіграла Португалію (29:26).

Джерело: rtvslo.si