Збірна Словенії з футболу всуху розгромила Литву

У матчі кваліфікації ЧС-2018 словенці обіграли противника з рахунком 4: 0. Наступний матч збірна країни проведе 5 жовтня на стадіоні Wembley проти лідера – збірної Англії.

Після феноменальної гри національної збірної 4 вересня друге місце в групі F знову стає реальністю. Словаччина випереджає лише на одне очко.

Словенці показали зовсім іншу гру, ніж у матчі зі словаками. Головний тренер Сречко Катанец не прогадав, виставивши змінений стартовий склад. Команда Словенії виграла середину поля і могла практично безперешкодно проводити атаки. Дубль на рахунку Йосипа Ільчіча, який двічі реалізував пенальті. На 82-й хвилині Беньямін Вербич довів рахунок до розгромного (3: 0).

Уже стартовий відрізок матчу показав, що Словенія хоче реабілітуватися за попередній невиразний поєдинок зі Словаччиною у Трнаві.

– Ми контролюємо гру, але повинні провести ще один м’яч. Переваги в один гол – недостатньо, – зазначив під час перерви помічник головного тренера Томаж Кавчіч. І словенцям це вдалося, не дивлячись на те, що Литва заграла небезпечніше, ледь не зрівнявши рахунок на 68-й хвилині.

Підсумковий рахунок на 90-й хвилині зустрічі встановив резервіст Вальтер Бірса. Він майстерно обіграв литовських захисників і з 15 метрів завдав удару по воротах.

На стадіоні Stožice у Любляні були присутні 6 230 глядачів. Судив Іштван Ковач (Румунія).